Simple XML sitemap (4.1.7) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: disabled
da: deaktiveret

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: default
da: standard

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Types
da: Typer

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Custom links
da: Brugerdefinerede links

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: never
da: aldrig

en: Configure
da: Konfigurér

en: Never
da: Aldrig

en: Random
da: Tilfældig

en: Search engine
da: Søgemaskine

en: Caption
da: Undertekst

en: Excluded
da: Ekskluderet

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Index
da: Indeks

en: daily
da: dagligt

en: weekly
da: ugentligt

en: Entity type
da: Entity-type

en: yearly
da: årligt

en: monthly
da: månedligt

en: Variants
da: Varianter

en: Language settings
da: Sprogindstillinger

en: Administrative description
da: Administrativ beskrivelse

en: Change frequency
da: Opdateringsfrekvens

en: Sitemap file
da: Sitemap-fil

en: Number of sitemaps in this index
da: Antallet af sitemaps der er indekseret

en: Number of URLs in this sitemap
da: Antallet af URLer i dette sitemap

en: URL location
da: URL lokation

en: - Not specified -
da: Ikke angivet

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
