Simple XML sitemap (4.1.7) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: default
mn: Үндсэн

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Display
mn: Харуулах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга
