Simple XML sitemap (4.1.7) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: default
ps: تلواله

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Types
ps: ډولونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: never
ps: هيڅکله

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Caption
ps: نوم
