Simple XML sitemap (4.1.9) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
