Simple XML sitemap (4.1.9) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: never
hy: երբեք

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Never
hy: Երբեք

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ
