Simple XML sitemap (4.2.1) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: default
et: vaikimisi

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Display
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: never
et: mitte kunagi

en: Configure
et: Seadistus

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Random
et: Juhuslik

en: Caption
et: Pealkiri

en: Inclusion
et: Sisalduvus

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: Index
et: Indeks

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Variants
et: Variandid

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Sitemap file
et: Sisukaardi fail

en: Sitemap URL
et: Sisukaardi veebiaadress

en: Entities
et: Olemid
