Simple XML sitemap (4.2.1) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Types
ka: ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: never
ka: არასდროს

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Never
ka: არასდროს

en: Random
ka: შემთხვევითი
