Simple XML sitemap (4.2.3) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: default
bg: по подразбиране

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Types
bg: Типове

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Display
bg: Дисплей

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: never
bg: никога

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Never
bg: Никога

en: Index
bg: Индекс

en: always
bg: винаги

en: Language settings
bg: Настройки на език
