Simple XML sitemap (4.2.3) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: default
el: προεπιλογή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Types
el: Τύποι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Custom links
el: Προσαρμοσμένοι σύνδεσμοι

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: never
el: ποτέ

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Never
el: Ποτέ

en: Submission URL
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Random
el: Τυχαία

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Inclusion
el: Συμπερίληψη

en: Excluded
el: Εξαιρείται

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: Search engines
el: Μηχανές αναζήτησης

en: daily
el: καθημερινά

en: weekly
el: εβδομαδιαία

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: Entities
el: Οντότητες

en: Default base URL
el: Εξ' ορισμού βασική διεύθυνση URL
