Simple XML sitemap (4.2.3) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: default
is: sjálfgefið

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Types
is: Tegundir

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Display
is: Sýna

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: never
is: aldrei

en: ID
is: Kenni

en: Configure
is: Stilla

en: Never
is: Aldrei

en: Language settings
is: Tungumálastillingar
