Simple XML sitemap (4.2.3) - en to ja translation catalogue (51 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Images
ja: イメージ

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: disabled
ja: 無効

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Priority
ja: 優先度

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: default
ja: デフォルト

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Types
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Custom links
ja: カスタム・リンク

en: Display
ja: 表示

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: never
ja: なし

en: Configure
ja: 設定

en: Never
ja: なし

en: Random
ja: ランダム

en: Caption
ja: キャプション

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Index
ja: インデックス

en: Sitemap
ja: サイトマップ

en: Search engines
ja: 検索エンジン

en: pending
ja: 保留

en: daily
ja: 日次

en: weekly
ja: 週次

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: yearly
ja: 年次

en: monthly
ja: 月次

en: always
ja: 常に

en: Language settings
ja: 言語の設定

en: Administrative description
ja: 管理用の説明

en: Entities
ja: エンティティ

en: Default base URL
ja: デフォルトのベースURL

en: Exclude duplicate links
ja: 重複リンクを除外

en: Skip non-existent translations
ja: 存在しない翻訳をスキップ

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
