Simple XML sitemap (4.2.3) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: default
lv: noklusējums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Types
lv: Veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Display
lv: Ekrāns

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: never
lv: nekad

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Never
lv: Nekad

en: Random
lv: Nejaušs

en: Caption
lv: Paraksts

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Index
lv: Rādītājs

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: - Not specified -
lv: - Nav norādīts -
