Simple XML sitemap (4.2.3) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: default
mr: मुलभूत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Types
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: Display
mr: दाखवा

en: never
mr: कधीच नाही

en: ID
mr: आय डी

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
