Simple XML sitemap (4.2.3) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Images
ms: Imej-imej

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: default
ms: lalai

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Types
ms: Jenis

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Path
ms: Laluan

en: Display
ms: Paparan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: never
ms: tidak pernah

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Index
ms: Indeks

en: Language settings
ms: Seting bahasa
