Simple XML sitemap (4.2.2) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: default
be: прадвызначана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Types
be: Тыпы

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: never
be: ніколі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Never
be: Ніколі

en: Random
be: Выпадкова

en: Caption
be: Загаловак

en: Index
be: Каталог

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
