Simple XML sitemap (8.x-3.10) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Priority
hu: Fontosság

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: default
hu: alapértelmezés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Custom links
hu: Egyedi hivatkozások

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Never
hu: Soha

en: Submission URL
hu: Beküldési webcím

en: Search engine
hu: Keresőmotor

en: Caption
hu: Képaláírás

en: unavailable
hu: nem elérhető

en: Inclusion
hu: Beleértés

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Search engines
hu: Keresőmotorok

en: pending
hu: függőben

en: Variants
hu: Variánsok

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Last modification date
hu: Utolsó módosítás dátuma

en: Variant
hu: Változat

en: Change frequency
hu: Gyakoriság megváltoztatása

en: Sitemap file
hu: Webhelytérkép-fájl

en: Number of sitemaps in this index
hu: A webhelytérképek száma ebben az indexben

en: Sitemap URL
hu: Webhelytérkép webcím

en: Number of URLs in this sitemap
hu: A hivatkozások száma a webhelytérképen

en: URL location
hu: Webcím

en: Entities
hu: Entitások

en: Initializing...
hu: Előkészítés…

en: Default base URL
hu: Alapértelmezett bázis webcím

en: Translation set
hu: Fordítási egység

en: - Not specified -
hu: – Nincs megadva –

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok

en: Default hreflang
hu: Alapértelmezett hreflang
