Simple XML sitemap (8.x-3.10) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ
