Simple XML sitemap (8.x-3.2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Priority
ca: Prioritat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: default
ca: predeterminat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Custom links
ca: Enllaços personalitzats

en: Display
ca: Visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Main settings
ca: Paràmetres principals

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Caption
ca: Subtítol

en: Base URL
ca: URL base

en: Index
ca: Índex

en: Once an hour
ca: Un cop a l'hora

en: Once a day
ca: Un cop al dia

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Once a week
ca: Un cop a la setmana

en: Translation set
ca: Conjunt de traducció
