Simple XML sitemap (8.x-3.3) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Images
ta: படங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Display
ta: காட்சி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Language settings
ta: மொழி அமைவுகள்
