Simple XML sitemap DiWoo (1.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
