Simple XML sitemap DiWoo (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
