Simple XML sitemap DiWoo (1.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Add field
ps: ډګر زیاتول

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل
