Simple XML sitemap DiWoo (1.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Add field
ru: Добавить поле

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Indexed
ru: Проиндексировано

en: Place field in sidebar
ru: Разместить поле в боковой панели

en: If checked, the field will be placed in the sidebar on entity forms.
ru: Если включено, поле будет размещено на боковой панели в формах редактирования сущностей.

en: Use sidebar: Yes
ru: Использовать боковую панель: Да

en: Use sidebar: No
ru: Использовать боковую панель: Нет

en: Wrap the meta tags in a collapsed details container.
ru: Обернуть метатеги в раскрывающийся контейнер

en: If checked, the contents of the field will be placed inside a collapsed details container.
ru: Если включено, содержимое поля будет помещено в свернутый контейнер.

en: Use details container: Yes
ru: Использовать раскрывающийся контейнер: да

en: Use details container: No
ru: Использовать раскрывающийся контейнер: нет
