Simple XML sitemap DiWoo (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add field
sk: Pridať pole

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok
