Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Field
ms: Medan

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
