Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Field
cs: Pole

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
