Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Field
de: Feld

en: Padding
de: Innenabstand

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: Speed
de: Geschwindigkeit

en: Arrows
de: Pfeile

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Start Index
de: Startindex

en: Gap
de: Lücke

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
