Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Padding
hu: Belső margó

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
