Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Speed
oc: Velocitat

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
