Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Field
uk: Поле

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Speed
uk: Швидкість

en: Arrows
uk: Стрілки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
