Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
