Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Field
ca: Camp

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Direction
ca: Direcció

en: Pagination
ca: Paginació

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
