Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Field
da: Felt

en: Speed
da: Hastighed

en: Direction
da: Retning

en: Arrows
da: Pile

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
