Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
