Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Field
et: Väli

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Direction
et: Suund

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
