Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Speed
eu: Abiadura

en: Direction
eu: Helbidea

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
