Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Speed
sv: Hastighet

en: Direction
sv: Riktning

en: Pagination
sv: Paginering

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
