Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Direction
vi: Hướng

en: Arrows
vi: Mũi tên

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
