Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Field
ku: خانە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
