Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Direction
lv: Virziens

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
