Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.4) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Field
tr: Alan

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Direction
tr: Yön

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
