Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Field
be: Поле

en: Direction
be: Накірунак

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
