Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.5) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Padding
fi: Täyte

en: Speed
fi: Nopeus

en: Direction
fi: Suunta

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
