Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Speed
gl: Velocidade

en: Direction
gl: Dirección

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
