Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Field
he: שדה

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Direction
he: כיוון

en: Pagination
he: דפדוף

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
