Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Field
lt: Laukelis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
