Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.5) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Speed
nl: Snelheid

en: Direction
nl: Richting

en: Pagination
nl: Paginering

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
