Simple Slideshow (Splide JS) (1.0.5) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Direction
sk: Smer

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
