Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Summary
ast: Resume

en: Custom
ast: Personalizáu
