Simple social icons (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Source
bs: Izvor
